הקודם
הבא

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

אודות קבוצת מ.צ גבאי

קבוצת מ.צ גבאי יזמות ובניה הינה חברת נדל"ן מובילה בתחומה מזה כ-40 שנה, לחברתינו ניסיון עשיר ביזמות בנייה, תכנון פרוייקטים למגורים, השבחת קרקעות ונדל"ן מניב.  החברה עוסקת בשיווק פרויקטים בענף הנדל"ן, אותם היא מובילה במצוינות מקצועית.
הן כיזם והן כמבצע הפרויקט – מה שמבטיח ליווי צמוד לכל אורך חיי הפרויקט.
לקבוצה יחידות דיור ופרויקטים הפרושים ברחבי ישראל:  רמת גן, תל אביב, חולון, ראשון לציון…

הקבוצה נהנית מחוסן פיננסי גבוה, המבטיח בניה איכותית ומקצועית תוך עמידה בלוחות זמנים ומתן שירות אישי ומסור לכל לקוח, תוך תכנון וייצור פרויקטים פורצי דרך, תוך שמירה על סטנדרטיים של מצוינות.
בעלי החברה, מוטי וצח הינם בני משפחה, מתבססים על ערכי המשפחה והמצוינות, מובילים זה את זה למצוינות ביזמות, בבניה, בשיווק ובשירות, מתוך מחויבות ללקוחות הקבוצה ולשמירה על המוניטין המצוין של מפעל החיים המשפחתי.

במהלך שנות פעילותה צברה החברה מוניטין רב וביססה עצמה כאחת המובילות בתחום. החברה מתמחה בפרויקטים ייחודיים ומשלבת בתוכה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ומתמחה בבניינים להריסה ובניינים הדורשים חיזוק ותוספת דיור.

בשנים האחרונות פרויקטים בתחום התמ"א 38 תופסים תאוצה רבה מכיוון שהבשילו התנאים הסטטוטוריים והבנת השוק כי לעסקה כזו פוטנציאל רב להשבחת נכסי הדיירים, ויצירת הזדמנות להשקעה מניבה המאפשרת לדיירים וללקוחות להנות מעליית ערך הנכסים והשבחתם. מדובר בהזדמנות נדירה לדירה חדשה זאת ללא תשלומי מס או עלויות לדיירים כלל לצד מתן תמורה ליזמים בתחום.:

בפרוייקטים:

החברה הוקמה לצורך תכנון ויישום פרויקטים בתחום התמ"א 38 1 ו-2.
החברה מעסיקה את מיטב המתכננים והאדריכלים לתוצאה איכותית תוך כדי התחשבות מקסימלית בצרכי הדיירים, בנוסף מועסקים בחרה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ביניהם משרדי עו"ד  ואדריכלים מהמובילים בתחום.
מטרת הפרויקט היא להשיג את מקסימום הזכויות הניתנות מתוקף תכנית תמ"א ולהגשים את חזון החברה לספק לקהל הלקוחות הזדמנויות נדל"ן, לפתח ולבנות את הארץ, ולמצות את היתרונות בתחום.
אנו רואים את לקוחותינו שותפים מלאים לדרך, לעשייה ולהצלחה. נשמח לעבוד עמכם להשגת התוצאה הטובה ביותר.

פרוייקטים למגורים:

פייברג 6 חולון
גני תקווה בקעת הירדן 25-27
חירות 26 רמת גן
שלבי תכנון
פיארברג 1 חולון
התקבל טופס 4 הסתיים ואוכלס
אריק לוי 7 חולון
יחידות דיור
הקודם
הבא

יצירת קשר

צח גבאי:

053-3922239

חייגו

ווטסאפ

מוטי מנור:

 050-5292662

חייגו

ווטסאפ

דרכים נוספות ליצירת קשר

דוא"ל – Tzachgabai13@gmail.com

0
שנות ניסיון
 
0
פרויקטים בשיווק ותכנון
 
0
יחידות דיור בביצוע ובתכנון